Ruumide rent

Meie juures on võimalik rentida ruume koolituste, seminaride või teiste meelepäraste sündmuste läbiviimiseks. Auditooriumis on olemas on arvuti, ekraan ja projektor esitlusteks, lisaks catering´i tellimise võimalus. Auditoorium mahutab kuni 40 inimest. Olete oodatud tutvuma meie maja pakutavate võimalustega!

Koolituseks sobiv auditoorium on sisustatud õppetööks vajalikuga. Lisaks esitlustehnikale on ruumis tahvel koos kirjutusvahenditega ja internetiühendus.

Auditooriumil on eraldi sissepääs, garderoob ja lisaruum asjade hoiustamiseks. Olemas on kõik tingimused liikumispuudega inimestele, auditooriumis ja hostelis liikumiseks.

Lisaks on võimalik tellida catering-teenust, samas ruumis või eraldi ruumis. Võimalus on tellida ka kohvpause. Kohapeal on võimalik koopiate tegemine.

Seminariruum sobib hästi väiksemateks üritusteks – koosolekuteks, seminarideks, koolitusteks ja rühmatöödeks. Seminariruum mahutab kuni 10 inimest.

Hinnad:

Teeme Teile personaalse pakkumise, arvestades Teie soove ja vajadusi.

Soovist meiega tutvumiseks või broneeringute tegemiseks võtke palun ühendust telefonil e või e-postil ylle@virumaahostel.com

Kui Sul tekkis küsimusi Virumaa Hosteli kohta või vajad abi broneeringu tegemisel, siis võta meiega julgelt ühendust kasutades allpool olevaid kontaktandmeid.